KONST / Litografier / Färglitografi 15054308
nr 1505 4308
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Färglitografi, Häst. Signerad 1979, numrerad 10/110. Bildmått: 34x44 cm, yttermått inklusive ram: 49x61 cm
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 november 2022
kl 19:02:48
28/11 18:49:56
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram